• Language:

 • Sales Ready

  BE READY продавати більше застосовуючи найкращі методології і всеосяжні рішення для управління системою продаж.

  Статистика по організаціям продаж із середньою ефективністю доводить те, що ви не хочете бути середніми

  53

  %

  продавців виконують норму
  39

  %

  прогнозованих угод виграються
  21

  %

  продавців йдуть з організації (річний показник)
  Джерело CSO Insights

  Подивіться відео з Байроном Метьюс, президентом і генеральним директором групи Miller Heiman, в якому він пояснює, яка широта навчання в частині навичок і методології Sales Ready ™ підкріпить ваш процес продаж і вашу ефективність.

  Я готов Be Sales Ready

  Рішення, які Вам потрібні

  Ми об’єднали найкращі пропозиції: Miller Heiman, Huthwaite, AchieveGlobal, Impact Learning Systems, CSO Insights і Channel Enablers – для будь-якої складності, з якою ви можете зіткнутися – від подолання конкретних труднощів до повної трансформації вашої організації продажів і обслуговування. Наше рішення Sales Ready дає вам можливість Be Ready: до будь-якого взаємодії, від кожного телефонного дзвінку і до кожної можливості. Наш підхід унікальний, ніхто більше не робить те, що робимо ми.

  Ставимо клієнта в центр усього, що ми робимо

  Щоб бізнес був по-справжньому орієнтованим на клієнта: необхідно мати структуру; процес і навички – для того, щоб зробити кожну взаємодію з клієнтом успішною. У близькій до клієнта точці, ви повинні управляти взаємовідносинами і можливостями, які забезпечують такі взаємини. Ви повинні створювати більше можливостей, які засновані на потребах клієнтів. Охоплюючи ваші взаємини з клієнтами і можливості, ваш успіх залежить від наявності правильної організаційної структури, інструментів і керівництва, які будуть виконувати вашу стратегію і підтримувати враження клієнтів. Miller Heiman Group володіє унікальними можливостями в сфері розвитку здібностей, необхідних вам для того, щоб поставити клієнта в центр того, що ви робите.

  Знайомі вам продукти і рішення - тепер вдосконалені і розширені

  Conceptual Selling®. Strategic Selling®. Professional Selling Skills®. Large Account Management ProcessSM (LAMP) ®.Sales Funnel®. На схемі нижче, комбінація цих продуктів Sales Ready розширила спектр для наших клієнтів, ще більшої кількості пропозицій по чотирьом загальним аспектам: Навчання в частині методології, Навчання в області продаж, Керівники відділів з продажу і наш Пакет CRM-Ready.

  Керіники відділ продажу

  62%

  %

  Керівників з продажу вважають, що їх продавцям необхідно вдосконалити свої навички встановлювати контакти з керівниками вищого рівня
  59%

  %

  Керівників по продажах оцінюють свій процес продажу, як довільний або неформальний
  54%

  %

  Команд з продажу, які вважають, що їх здатність проводити ретельний аналіз потреб, потребує значних змін
  Підтримка вашої команди з продаж вимагає конкретних інструментів і ресурсів;
  Для ефективного наставництва в частині професійних навичок, концептуального мислення і пошуку потенційних клієнтів - саме тому ми залишаємося зконцентрованими на розвиток керівництва відділів з продажу. Перевірені, доступні на ринку рішення, такі як: Professional Sales Coaching, Conceptual Selling Coaching, Strategic Selling Coaching і Buyer Focused Prospecting - це міцний фундамент для вас і вашої команди для досягнення успіхів.

  Methodology

  63%

  %

  Компаній з продажу вважають, що їх здатність здійснювати крос-продажу або up-продажу потребує значного вдосконалення
  40%

  %

  Компаній з продажу вважають, що їх здатність відновлювати бізнес з існуючими клієнтами потребує значного вдосконалення
  72%

  %

  Успішних угод, які були закриті згідно прогнозу воронки продажів
  Strategic Selling, Conceptual Selling і Large Account Management Process (LAMP) - дають вам рішення за технологіями і навичкам. Як тільки ви навчитеся навичкам продажів, ви зможете виявити потенційних клієнтів і позитивно впливати на ваших ключових клієнтів. Ви будете спілкуватися однією мовою з в вашою командою по продажу. Навчіться прогнозувати воронку продажів, за рахунок цього зросте показник виграшів.

  Навички

  34%

  %

  Команд з продаж вважають, що вони можуть поліпшити свою здатність узгоджувати свої рішення з потребами клієнтів.
  47%

  %

  Організацій продаж, які не розуміють процеси покупки своїх клієнтів.
  62%

  %

  Керівників відділів продажів, які вважають, що їх продавці потребують удосконалення вміння встановлювати контакти на рівні вищого керівництва
  CRM Ready Suite і Professional Selling Skills - програми вчать: розвивати навички продажів, задавати ефективні питання, розуміти потреби клієнтів, працювати з запереченнями, заручатися зобов'язаннями і скоротити цикл з продажу.

  CRM-Ready Suite

  28%

  %

  Компаний з продажу вважають, що їх CRM-система підвищує ефективність продавців
  30%

  %

  Продавців вважають, що довіряють данни, доступним в їх системі CRM
  36%

  %

  Керівників відділів продаж впевнені в правильному виборі CRM-системи
  CRM Ready вчить Вас: підвищувати прозорість, оцінювати можливості, правильно розподіляти ресурси, керувати лійкою і багато чому іншому - що необхідно для підвищення продуктивності продажів.

  Продукти Sales Ready

  Sales Ready - це комплексне рішення по навчанню в частині продажів, від навчання в частині навичок продажів до управління великими клієнтами, до більш якісної системи CRM - ці рішення збільшую кількість виграних угод, залучення нових клієнтів і розвиваючи взаємини з існуючими клієнтами.

  1

  CRM Ready

  CRM Ready вчить Вас: підвищувати прозорість, оцінювати можливості, правильно розподіляти ресурси, керувати лійкою і багато чому іншому - що необхідно для підвищення продуктивності продаж.

  Детальніше
  2

  Conceptual Selling®

  Клієнторієнтованість, командна робота планування для всіх членів команди, які взаємодіють з клієнтами. Conceptual Selling - це основа методології підвищення якості взаємодії з клієнтами для просування вперед або поліпшення взаємовідносин.

  Детальніше
  3

  Large Account Management ProcessSM

  Зберіть всю команду в одній точці і спільно сфокусуйтеся на цілях. LAMP®допомогає побудувати процес і структуру, яка забезпечить довгострокові взаємини з ключовими клієнтами, а також клієнторієнтований підхід розвитку стратегії.

  Детальніше
  4

  Professional Selling Skills®

  Professional Selling Skills - рішення, яке засноване на дослідженнях, приведе вас і вашу команду до підвищення продуктивності продажів. Трансформації вашої команди виведе вашу команду на рівень продавців світового класу.

  Детальніше
  5

  Sales Leadership

  Professional Sales Coaching, Conceptual Selling Coaching, Strategic Selling Coaching і Buyer Focused Prospecting - це міцний фундамент для вас і вашої команди для досягнення успіхів.

  Детальніше
  6

  Strategic Selling®

  Professional Sales Coaching, Conceptual Selling Coaching, Strategic Selling Coaching і Buyer Focused Prospecting - це міцний фундамент для вас і вашої команди для досягнення успіхів.

  Детальніше

  Проведення навчання Sales Ready для сучасних учнів

  Учні змінилися, Вам необхідний новий підхід – є дві складності:

  Приєднуйтесь до Learner Ready – потужної, хмарної платформі, яка дає контент світового класу, розробленої Intrepid Learning. Наша потужна технологія пропонує новим учням гнучкість, якої вони потребують, і важелі для навчання таким чином, яким вони навчаються найкращим способом – в режимі реального часу, на реальних ситуаціях і реальних можливостях. Щоб почути про те, що Learner Ready може зробити для вас і вашої команди, просто натисніть на кнопку нижче.

  Я ХОЧУ ДІЗНАТИСЬ ПРО LEARNER READY

  Дізнайтеся подробиці з останніх матеріалів, першими

  Прочитайте перевірені результати одного з наших клієнтів; ознайомтеся з основними 13 підказками щодо того, як стати успішним керівником організації продажів, і скачайте останнім Дослідження передових практик продажів компанії CSO Insights, а також дізнайтеся про те, як приєднатися до організаціям продажів світового класу.

  “Минулий рік також став роком інвестицій в розвиток нашої системи продажів. Ми з нашими партнерами – компанією« Міллер Хайман »- почали проект, націлений на висновок продажів на рівень World Class, який має на увазі зміна культури продажів: win-win. Реалізація проекту дозволила підвищити прозорість процесу продажів і забезпечити виконання бізнес-плану щодо укладення контрактів в 2016 р на 31% більше, ніж факт 2015 г. ” – генеральний директор Corum Group Яків Сідляренко.

  Розсилка Sales Ready

  Підпишіться на будь-яку нашу розсилку, призначену саме для фахівців з продажу та керівників відділів продаж. Ви будете отримувати підказки щодо ефективності, приклади з практики, дослідження і передові ідеї щомісяця.

  ОФОРМИТИ ПІДПИСКУ

  Be Ready

  Sales Ready - це частина рішень Be Ready групи Miller Heiman. Ми запрошуємо вас дізнатися все про наші рішення, які спрямовані на: ефективністю продаж і обслуговування, оцінку талантів, управління навчанням, виконання стратегії, використання данних і аналітичних висновків. Просто натисніть на кнопку «Огляд» нижче і допоможіть своїм командам з продажу та обслуговування стати готовими до того, щоб продавати більше і обслуговувати якісніше.

  ОГЛЯД BE READY