• Language:

 • Insight Ready

  BE READY використовувати данні для просування вашого бізнесу.

  Наше дослідження показує порівняння організації World Class з іншими організаціями продаж, то їх різниця просто вражає

  Продажі і маркетинг погоджені

  %

  Світовий клас

  %

  Інші

  Для роботи з великими угодами виділяються потрібні ресурси

  %

  Світовий клас

  %

  Інші

  Ефективне управління стратегічними клієнтами

  %

  Світовий клас

  %

  Інші

  Подивіться відео з Анною Петрик, старшим директором з клієнтського досвіду, яка розповідає про те, як Insight Ready ™ дає основу для того, щоб ваші стратегії продаж дозволяли вигравати більше нових угод і розвивати існуючих клієнтів.

  Перейти CSO Insights

  Рішення Insight Ready засновано на дослідженнях CSO Insights, де дані рухають ефективністю

  Insight Ready пропонує найбільший порівняльний аналіз ефективності продаж. Ви можете оцінити свою ефективність, порівнявши себе з організаціями світового класу. Дані рухають рішеннями, і ми можемо допомогти вам навчиться їх рухати.

  Ми є частиною великої компанії, але наші дослідження незалежні

  Коли мова заходить про компанії CSO Insights і інформацію, яку вона надає для рішень Be Ready, важливо розуміти один момент - Miller Heiman Group не впливає на результати їх досліджень. Всі ми потребуємо даних з реального світу і для реального світу. Щось менше за світові дані, зробить їх висновки і відповідно стратегії, виведені на підставі таких даних, недійсними.

  Коли ви ставите запитання, ви - отримуєте відповіді

  Дослідження - це, коли ви задаєте питання про відповіді, ви отримуєте - висновок. А висновки мінімізують ризики, максимізуючи потенціал. Завдяки Insight Ready, ви зрозумієте, як:

  • Формувати стратегії продаж на підставі даних;
  • Погоджувати дії продавців і маркетингу;
  • Планування KPI;
  • Реалізовувати можливості кращих продавців;
  • Аналізувати процес продажу;
  • Підвищити ефективність організації.
  • Чітко прогнозувати і ефективно управляти воронкою;
  • Навчати і реалізовувати можливості вашої команди;
  • Погоджувати ресурси та можливості;
  • Створювати і управляти клієнтським досвідом;
  • Скороти цикл продаж;

  Дані зібрані за десятиліття, будуть працюють на вас

  Insight Ready має міцний фундамент з досвіду і знань одних з визнаних консультантів і аналітиків індустрії, не кажучи вже даних за десятиліття. Роками, наші щорічні дослідження служили стандартом для керівників відділів продаж. Вони включають в себе:

  • Дослідження передових практик продаж
  • Дослідження по оптимізації ефективності продаж
  • Дослідження по оптимізації реалізації можливості продаж

  Ці та багато інших дослідження CSO Insights допомогли організаціям стати більш ефективними в продажах. Вони можуть зробити це і для вас.

  Продукти CSO Insights

  Insight Ready - розглядає важливі аспекти з рішень, які створять єдине розуміння спрямовані на обслуговування клієнтів, у всій вашій компанії.

  1

  Консультаційні послуги

   - Розкривають і фокусуються на конкретних стратегічних питаннях і складнощах - Адаптовані дані порівняльного аналізу і порівняння - Аналіз і структура передових практик
  Learn more
  2

  Глобальні бенчмарки

   - Послуги з дослідження клієнтів для підвищення ефективності продаж - Порівняльний аналіз для оцінки вашої команди чи компанії з передовими організаціями - Оцінка навичок продаж вимірює ефективність за компетенціями - Прогнозування ефективності продаж для усвідомлення характеристик ваших передовиків і оцінки ваших кандидатів
  Learn more

  Дізнайтесь більше із останніх досліджень

  Завантажте Insight Ready або Дослідження провідних практик продаж 2016 року і дізнайтеся, як ваша організація може зрівнятися з провіднми практиками організацій продаж світового класу

  Ви просто не можете бути ефективними, забезпечуючи роботу продавців і маркетологів 21-і сторіччя без оцінки знань і практичних порад від компанії CSO Insights. Мені пощастило працювати з CSO Insights по проектам, починаючи з їх щорічних звітів по ефективності продажів, до роботи з нашою командою старшого керівництва над тенденціями продаж і стратегіями. Їх робота просто найкраща - чітко досліджена, інноваційна і завжди актуальна. Я настійно рекомендую їх послуги.

  - Деббі Кейкіш, Головний спеціаліст по стратегіям

  ПЕРЕЙТИ CSO INSIGHTS

  Корисна інформація про ефективність продаж

  Підпишіться на цю квартальну розсилку, в яку входять повні інтерв'ю з керівниками компаній і аналітиками, які дадуть вам розуміння ключових тенденцій і проблем. Завдяки чому, ви зможете досягти кращих результатыв у вашій організації.

  ПІДПИСАТИСЬ