• Language:

 • Найпотужніше в світі рішення з продаж та обслуговування

  Рішення Be Ready

  Якщо ви в В2В продажах, вам вже і без великих досліджень бачите, як змінилося ділове середовище: клієнти стали більш інформованими і більш вимогливими, а конкуренти – більш здатними, і їх стало набагато більше. Ми знаємо, вам потрібна грань: повторювана, маштобована і послідовна. Це надихнуло нас на створення наших рішень Be Ready – комплексного рішення, сфокусованого на зростанні продаж. Оскільки світ вийшов за рамки навчання і перейшов до трансформації і реалізації можливостей, як до бізнес-ініціативам.

  Будьте готові продавати більше з рішеннями - Sales Ready

  Sales Ready - найбільш всеосяжний в індустрії пакет рішень, в частині ефективності продаж. Він включає в себе знайомі продукти, такі як:Conceptual Selling, Strategic Selling, Professional Selling Skills і Large Account Management Process (LAMP), Sales Funnel. Але це тільки початок. Sales Ready може допомогти вам подолати конкретні складнощі, поліпшити результати або навіть трансформувати всю вашу організацію продаж.

  BE SALES READY

  Будьте готові обслуговувати клієнтів більш якісно з рішеннями Service Ready

  Понад тридцять років досвіду, понад мільйон навчених людей. Service Ready - дає вам навички, методологію і навчання, які спрямовані на те, щоб ви могли надати своїм клієнтам найкращий з можливого досвід. Service Ready виходить далеко за межі Обслуговування клієнтів, показуючи людям всієї організації, як їх дії ставлять клієнта в центр усього, чим займається ваша організація.

  BE SERVICE READY

  Будьте готові оцінювати таланти з рішеннями - Talent Ready

  Талант - критичний елемент вашого успіху. Вам потрібні таланти як в керівництві, так і серед окремих виконавців. Використовуючи потужну комбінацію інструментів для оцінки навичок і аналітичних даних, Talent Ready - вимірює обидві групи: тих хто вже працює і ваших потенційних кандидатів.

  BE TALENT READY

  Будьте готові до визначення стратегії з рішеннями Strategy Ready

  Процеси, Люди, Керівництво - якщо хоча б один з цих компонентів неправильний, ви не зможете виконати стратегію своєї організації з максимальною ефективністю. Strategy Ready визначає то, як кожен з цих елементів впливає на ефективність вашої організації, і те як ви можете виправити будь-які невідповідності. Потім, це рішення дає вам інструменти для порівняльного аналізу прогресу вашої організації.

  BE STRATEGY READY

  Будьте готові персоналізувати навчання з рішеннями Learner Ready

  Нове покоління співробітників вимагає нових методів навчання. Learner Ready пропонує найбільш продуману платформу для навчання, доступну, завдяки нашому партнерству з Intrepid Learning. Це рішення пропонує: традиційне навчання в класах і дистанційне навчання. Що найважливіше, воно дає вам шанс адаптувати програми під співробітників вашої організації і під то, як вони найкраще зрозуміють.

  BE LEARNER READY

  Будьте готові використовувати дані з рішенням - Insight Ready

  Розроблене за підтримки CSO Insights, рішення Insight Ready дає вам аналітичні оцінки і висновки, необхідні для того, щоб зрозуміти, що працює у вашій організації добре, а що не працює взагалі. Воно пропонує найкраще з можливих досліджень з постійно поновлюваними даними. А це саме те, що вам необхідно, оскільки на сьогоднішньому ринку саме дані просувають бізнес.

  BE INSIGHT READY